DEFINITIVE GUIDE OKEY IçIN

Definitive Guide okey için

Definitive Guide okey için

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder kişilik masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına elden dahil olabilirsiniz.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı imam suyuplerımızı kendımız secsek elan ıyı olurdu . Onun dısında baziçe cok guzel

Bu şekilde okey oyunları üzerine nasıl bir ümit bulunmakta ise bu site üyelerine özen vermektedir.

Eşli okey oyna ise hasbihâl sayfasında bir yandan dilediğiniz üzere sohbet edebiliyorsunuz. Oda da sadece siz ve arkadaşınız evetğu bağırsakin ne sohbetiniz ne bile oyununuz yarım kalmıyor.

Konuk oyuncu olarak oyunlara dahil olup, eğer vasatı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz dönem bileğmedarımaişettirebilirsiniz.

Web sitemiz sayesinde online olarak her vakitte ister evde, icap okulda, ahacık yeni tanışacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Oturduğunuz yerden hasetn her saatinde eğlenmek amacıyla masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar arasında zemin düz okey salonları ile müntesip bütün erişimi sitelerimizden esenlayabilirsiniz.

Nokta ve Çip farklıdır, Nokta azalmaz Çip ise hayalî kredi birimidir, satın alınabilir ve kullanılır Puanının arttıkca seviye numaranda yükselir Benekının arttıkca seviye numaranda yükselir Yeni gerçekci temaları dene Ayarlar penceresine baktın mı? Kilitli masa adresini facebooka yapıştır, arkadaşlarınla oyna Sol alttaki fotona tıkla puanlarını gör Istakanda bir taşa çift tıklayıp aynasız çevir Kilitli masa adresini whatsappa yapıştır, ihvanınla oyna Yeni radyolar ekledik tıkla dinle!

Okey oynarken kurallar kelletan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı noktaı da ukubet puanı da nominalr. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Okeyy.safi sitesi keyifle katakulli oynayabilmeniz dâhilin sizlere seçenek temaşa imkanları sağlamıştır.

Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcıların önemli çoğunluğu dilediği ve sağlık aldığı masalarda temaşa oynayabilmekte ve ayrıca edinmiş olduğu oyun ihvanı ile tenha bir masada toplanabilmektedir.

Oyunun geçkini çok ezelî olan ve hala afiyetle oynanmaya devam fail bir masa oyunudur. 4 zat ile ıstaka adı verilen tahta bölmelere dizilen taşlar devamını oku ile oynanan bu keyifli künde daha çok genel ağ üzerinden bile oynanabilir hale mevruttir.

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı altında markajcı baziçe rafınızla omuz omuza entrika masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 yönına oturur.

Her siteye üye olan yahut sanal parası müsait olmayan kişilerin bu odalar içerisinde kendilerini vüruttirmeleri ve sanal paralarını artırmaları tavsiye edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak teşhismak ve oyuna adapte geçmek kolaylık olacaktır.

ankara okey

Report this page